تبلیغات
مجردی دیگه بسه
مجردی دیگه بسه
با ازدواج دینتان را کامل کنید.با ازدواج عرش خدا بر تو لبخند میزند. 
قالب وبلاگ

دوستان عزیز عشقهای دوران نوجوانی اصولا پایه و اساس درستی نداره،اصولا برپایه احساس بنا میشه و نوجوون هنوز درک درستی از زندگی زناشویی نداره،ولی الاو بلا میگه من فلان کسو  دوست دارم و میخوام باهاش ازدواج کنم،چون تماما احساس هستند.اگر بزرگترشون بگه تو هنوز به سن ازدواج نرسیدی و هنوز چشمات درست جایی رو نمیبینه،خیلی راحت پدرومادرو محکوم به نفهمی میکنن که آره شما ها منو نمیفهمین،من بدون اون نمیتونم زندگی کنم و از همین حرفها...

حال دنیایی هم که پدر و مادر دلیل بیارن به این دلیل و اون دلیل این دختر یا پسر بدرد تو نمیخوره،اصلا چشم و گوشش نمیشنوه،دست خودشم نیست چون سنش بیشتر از اونو اقتضاء نمیکنه،برای اینکه هنوز سردی و گرمی زندگیو نچشیده.

چقدر زیادن دختر و پسرهایی که توسن پایین از رو احساس عاشق شدن و دنبال احساسشون رفتن و ازدواج کردن ولی بعد از گذشت سالها وقتی که سنشون بالاتر رفت و عقلشون به تکامل رسید،تازه فهمیدن که این،اونی نبوده که میخواستند و کارشون به طلاق رسید یا مثلا این فلان عیبو داره،حالا در صورتی که این شخص قبلنم اون عیبرو داشته ها ولی چون اونموقع عشق جلوی چشماشو گرفته بود ندیده بود و حالا چشماشو باز کرده.

چقدر زیاده دختر و پسرهایی که از سر احساس به خاطر مخالفت خانواده هاشون و نرسیدن بهم دست به خودکشیهای احمقانه و این گناه کبیره زدند.

نکنید این کارهارو،توکلتون به خداباشه،روی سخنم هم با نوجوانهاس هم با جوونهای اول راه..................

تا میتونیت مطالعه کنید.

اول مطالعرو از خودتون شروع کنید.

عجله نکنید،فروتن و بردبار باشید،تا موقعش فرابرسه،واونی که شخص واقعی زندگیتونه و خداجون براتون مقدر کرده سر راهتون بذاره،

تقوا پیشه کنیدو هر لحظه و هر ثانیه به یادخدای عشق و مهربانی باشید،بدانید که او با تقوای شما برایتان سرنوشت خوب و نیکویی رقم زده،به شرط آنکه صبوروبردبار باشید،خداوند نظاره گر صبرو استقامت شماست،پس مطالعه قبل ازدواج را از همین الان شروع کنید.


چگونه مطالعه کردن قبل ازدواج را برایتان در پستهای آینده توضیح خواهم داد.


[ یکشنبه 3 اردیبهشت 1391 ] [ 04:08 ب.ظ ] [ زندگی زیباست ] [ یادگاری سبز ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

بنام الله که هرچه دارم از اوست.خداوندا یاریم ده تا بتوانم با این وبلاگ به تو نزدیکتر شوم و بتوانم عشق پاکی را که تو در نهاد بندگانت قرار دادی بیدار سازم و مشوق پیوند آسمانیشان باشم.آمین یا رب العالمین.
نویسندگان
لینک دوستان
نظر سنجی
نظر شما درمورد این وبلاگ چیست؟آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

.

تبلیغات
طراحی وب سایت - پورتال - فروشگاه پایگاه خبری

تبادل لینک

- تبادل لینک رایگان
هاست